Çocuk Koçluğu Eğitimi

KOÇLUK OYUNLARI

Türkiye’nin ve dünyanın her köşesindeki çocuklara, okullara, ailelere, öğretmenlere, yetişkinlere,  kurumlara, evrensel değerlerin ışığında bilgelik ve zekâ sistemini keşfettiren, birlikte takım olmayı, sevgi ve barış içinde bir arada olabilmeyi oyun yoluyla yaşatan sistemdir.

Türkiye’den başlamak üzere uluslararası alanda dünyanın farklı ülkelerinde yüksek potansiyelle dünyaya gelen yeni nesil çocukların en doğal biçimde kendi olmalarına katkıda bulunmak ve onların bize, bizim onlara içimizdeki bilgelikle yol arkadaşlığı yapma deneyimini desteklemek Aurum Era Yetkinlik Enstitüsünün Koçluk Oyunları vizyonudur

DISCOVER NOW

 • 1996

  Kuruluş

 • 19

  Yıllık Tecrübe

 • 2008

  Sertifikalandırma Eğitimleri

 • 2019

  Tüm Türkiye'de Eğitim

Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü Nedir?

Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü -Yön Yönetim Eğitim Danışmanlık, 1996 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin değerli ve önemli markalarına mentörlük, danışmanlık, koçluk hizmeti vermiştir.

2.jpg

Kuruluşunun 21. yılında yeniden yapılanan Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü, İsmail Barış Özpazarcık’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nda, yönünü, mesleğinde yetkinleşmek, kariyerinde ilerlemek hedefinde olan profesyonellerin yol arkadaşı olma noktasına çevirmiştir.

Aurum Era’nın hizmet verdiği kişi ve kurumlar, “özgün olmak, fark yaratmak ve yetkinleşmek” değerine sahip vizyoner meslek erbapları ve profesyonellerdir.

Mottomuz şudur: “Hangi mesleği yapıyor olursan ol; fark yaratmak ve yetkinleşmek istiyorsan; ilerleme Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü ile başlar.”

Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü, ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) tarafından tanınan, yetkinliğini bu alanında kanıtlamış bir koçluk okulu olarak, ICF belgeli koçlar yetiştirir. Koçluk ve kurumsal eğitmenlik alanında yetkinleşmek, kariyerine yön vermek isteyenlerin Türkiye’deki adresidir.

Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü’nün Başkanı İsmail Barış Özpazarcık, Türkiye’nin ilk kişisel gelişim kurumlarından olan Gelişim Platformu’nu 1998 yılında kurmuş, 2000 yılında Etkin İnsan Gelişim Enstitüsü’nün kurucu ortağı olarak 18 yıl boyunca eğitim alanında pek çok yeniliğin gerçekleşmesine liderlik yapmıştır.

Eğitmenlerimiz

Eğitmen kadromuz (İsmail Barış Özpazarcık & Sedef Özpazarcık),  Ege Üniversitesi ile çözüm ortaklığı içinde 2006 yılından bu yana çok sayıda sertifika programları gerçekleştirmiştir.ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) PCC ünvanlı koçu olan Özpazarcık, profesyonel koç, mentör, eğitmen olarak çalışmalarına Aurum Era Yetkinlik Enstitüsü’nde devam etmektedir.   web sitemizde, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde kişisel-kurumsal gelişim için mesleki alanlara yönelik düzenlenen sertifika programlarıyla ilgili detaylı bilgi sunulmaktadır.

İsmail Barış Özpazarcık

Kurucu Eğitmen

Profesyonel Koç/ Koçluk Oyun Araçları Tasarımcısı ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) PCC Akredite...

Sedef Öge Özpazarcık

Eğitmen

Ege Üniversitesi ile çözüm ortaklığı içinde 2006 yılından bu yana çok sayıda sertifika...